×
WEB MAIL TELEFON REHBERİ ÖĞRENCİ BİLGİ SİSTEMİ AÇILAN DERSLER UZAKTAN EĞİTİM KAMPÜSTE YAŞAM KÜTÜPHANE PORTALI ULAŞIM

TANITIM MÜDÜRLÜĞÜ

Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı’na bağlı olarak görev yapan Tanıtım Müdürlüğü, Üniversitemizin etkin tanıtımı için ‘ihtiyacı’ saptayarak buna uygun iletişim stratejisi ve planını hazırlar. Üniversitemiz ile tüm paydaşları arasında üniversitemizin misyon ve vizyonu doğrultusunda sağlıklı ve başarılı ilişkiler kurmayı amaçlar. Bu doğrultuda yapılan tüm çalışmaların kurum içine ve kamuoyuna aktarılmasını sağlanır. Tanıtım, halkla ilişkiler ve pazarlama faaliyetlerinin, stratejik plan dâhilinde, planlanması, koordine edilmesi ve gerçekleştirilmesi planlanır.

Üniversite içi Açılış Töreni, Mezuniyet Töreni, Mezunlar Buluşması, Bahar Şenliği gibi büyük organizasyonlar Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı çatısı altında, Kültürel ve Sosyal İşler Müdürlüğüyle birlikte organize edilir. Üniversitemizin marka görünürlüğünün geliştirilmesi, basında yer almasıyla ilgili her türlü çalışma planlanarak uygulanır. Üniversitenin web ve sosyal medya içeriklerinin belirlenmesi ve uygulanması, tasarım çalışmalarının yürütülmesi organize edilir.

Aday öğrenci, rehber öğretmen, okul yöneticileri ve mezunlara yönelik çalışmaları organize eden birimimiz, Üniversitemizin kuruluşundan itibaren yayınlanan Gündem Dergisinin de okuyucuyla buluşması için tüm hazırlıkları yürütmektedir.

Aynı zamanda öğrencilere, personele, mezunlara yönelik Çankaya Store’da satışa sunulan, Çankaya Üniversitesi logolu ürünlerin tasarımının yaptırılması sağlanır.

Tanıtım Müdürlüğü organizasyonu şemasında, Tanıtım, Basın-Yayın, Grafik Tasarım, Görsel Planlama ve Arşiv ile Mezunlar birimleri bulunmaktadır.

 

Daha fazla bilgi almak için

tanitim@cankaya.edu.tr adresine tıklayınız…